Україна намагається домовитись із словацькими перевізниками, які заблокували ПП «Вишнє-Нємецке»

Учора, 21 листопада, на території Словаччини перевізники почали блокувати рух вантажівок через пункт пропуску «Вишнє-Нємецке». Станом на 15-ту годину перед пунктом пропуску в напрямку України перебували близько 300 вантажівок.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Укрінформ.

Українська сторона веде переговори зі словацькими перевізниками, які блокують рух вантажівок через «Вишнє-Нємецке» на кордоні з Україною, повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко.

«Зараз уточнюється із суміжною стороною, чи відбуватиметься і як подальший пропуск вантажівок. Попередньо маємо інформацію, що за годину учасники блокування руху планують пропускати кілька вантажівок на виїзд зі Словаччини і одну – на в’їзд», – сказав речник.

Пропуск легкового автотранспорту й автобусів здійснюється у штатному режимі.

Станом на ранок 22 листопада словацькі перевізники тимчасово розблокували рух вантажівок в пункті пропуску «Вишнє Нємецьке-Ужгород», повідомив речник ДПСУ полковник Андрій Демченко. За словами офіцера, згалом за минулу добу 21 листопада через пункт пропуску кордон перетнули 250 вантажівок в обидва напрямки, і ці показники є щонайменше на 100 одиниць транспорту менші ніж за попередні дні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *