Українські фермери назвали ціну на картоплю після завершення збирального сезону

У нинішньому сезоні ціна на картоплю в Україні буде цілком помірною. А чутки про картопляний дефіцит сильно перебільшені. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на biz.today.ua.

Незважаючи на складні агрокліматичні умови нинішнього сезону, урожай картоплі обіцяє бути непоганим, стверджують фермери.

Звичайно в основних «картопляних» регіонах збирання цієї культури тільки стартувало, проте вже за підсумками перших днів можна сказати: Україна буде зі своєю картоплею. У цьому запевнив співгромадян глава Асоціації фермерів Рівненської області Андрій Кузьмич.

«Хоч і були не дуже сприятливі умови, але те, що я чую і у нас в області, і по Україні, картопля повинна бути. Однак не проблема — виростити, проблема — реалізувати і за якою ціною. Адже зараз заготівельні ціни на картоплю — дуже низькі», — розповів фермер.

Звісно, в картопляних регіонах ціна на цей коренеплід завжди нижча, ніж на решті території. І чим краще урожай, тим нижче закупівельні ціни — це класика ринку. А оскільки в цьому році урожай намічається не найгірший, то й ціна на картоплю не буде дуже високою. Фермери прогнозують, що цієї осені її вартість на ринку не буде перевищувати 10 гривень за кілограм.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *