Главная / АГРОНОВИНИ / Українським аграріям компенсували за покупку сільгосптехніки понад 260 млн грн

Українським аграріям компенсували за покупку сільгосптехніки понад 260 млн грн

За звітний період програмою скористалися 2 тисячі 372 сільськогосподарських товаровиробника, вони придбали 3 тисячі 993 одиниці техніки та обладнання на суму 1 млрд 262 млн грн. Як повідомляє прес-служба Мінагрополітики, відповідні розрахунки провели за грудень 2018 року і в період з січня по травень 2019 року включно. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

Станом на кінець липня українським аграріям направлено 261,1 млн грн часткової компенсації вартості за покупку сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

За звітний період програмою скористалися 2 тисячі 372 сільськогосподарських товаровиробника, вони придбали 3 тисячі 993 одиниці техніки та обладнання на суму 1 млрд 262 млн грн.

Серед найбільших одержувачів компенсації від держави — сільгоспвиробники Вінницької (29,1 млн грн), Одеської (20,2 млн грн), Сумської (18,6 млн грн), Кіровоградської (18,2 млн грн) та Миколаївської областей (17,6 млн грн.).

На сьогоднішній день Мінагрополітики співпрацює з 11 уповноваженими банками — Ощадбанк, ПриватБанк, Укрексімбанк, Укргазбанк, Райффайзен банк Аваль, Південний, Банк інвестицій і заощаджень, ПУМБанк, Індустріалбанк, Кредобанк, МТБ Банк.

На 2019 рік державним бюджетом України за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» передбачено видатки на суму 881,790 млн грн за напрямками.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Україна та Білорусь посилять співпрацю в аграрній сфері

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко і міністр сільського господарства і ...

David Montgomery Womens Jersey