Упаковка з сільськогосподарських відходів приносить 2,7 млн євро

З середини 2021 року пластикові соломинки, столові прилади та інші одноразові предмети зникнуть з магазинів в Європі — в силу вступає заборона на тлі боротьби з пластиковим забрудненням.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на agroxxi.

Стартап з Гамбурга спрацював на випередження і відкрив в індійському Бангалорі завод по переробці сільгоспвідходів і розширює потужності вже в Німеччині
Стартап «Bio-Lutions» використовує рослинні волокна для виробництва альтернативи пластику, яка придатна для вторинної переробки.

У лютому 2021 стартап отримав додаткове фінансування від своїх акціонерів, серед яких Служба доставки «Delivery Hero SE» та інші інвестори в акції, на суму 2,7 мільйона євро. І на цей рік заплановано більший раунд фінансування серії B.

Відповідно до прес-релізу компанії, кошти підуть на прискорення розширення виробничих потужностей на заводі Schwedt в Уккермарк, Бранденбург.

Рішення Бундестагу включити заборону ЄС на одноразовий пластик в німецьке законодавство значно збільшує тиск на німецьку економіку.

Bio-Lutions хоче запропонувати еко-упаковку та одноразові продукти, виготовлені з сільськогосподарських волокон. Виробничий процес гамбурзької компанії, заснованої в 2017 році Едуардо Горділло і Стефаном В. Дірксом, в даний час дає невикористаним сільськогосподарським відходів друге життя в якості сировини для заміни звичайних виробів із пластику й паперу.

Компанія заявляє, що обробляє рослинні волокна механічно і створює стабільні структури і вироби без додаткових сполучників.

Волоконна технологія була розроблена в Німеччині групою дослідників технічного центру Schwedt.

Два роки тому Bio-Lutions відкрила свою першу фабрику в Бангалорі, Індія, де в основному використовувала бананові стебла або листя цукрового очерету.
У жовтні 2020 року виробниче підприємство площею 2000 м² в Шведті стало частиною інноваційного кампусу Шведта.

За заявою компанії, планується заключний етап розширення з більш ніж 200 робочими місцями і виробництвом понад 1,5 мільярда одиниць продукції щорічно. Це відповідає більш 30 000 тонн пластикових відходів, яких вдалося б уникнути.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *