Усі схеми розслідуються, і землю мають повернути народу, — міністр

Українські посадовці 30 років говорили, що не можна продавати землю, бо вона є власністю народу, і під цим гаслом грабували його, заявив міністр аграрної політики України Роман Лещенко.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на gordonua.

«Ми навіть по карті бачимо, як і коли розбазарювали землі залежно від того, який політичний клан був при владі. Коли керували донецькі — концентрували землі в Донецькій і Луганській областях, коли представники Дніпропетровської області — розподіляли землю в цьому регіоні», — розповів він.

За словами Лещенка, у цих злочинів немає строку давності.

«Отже, посадовці мають нести відповідальність. Усі схеми розслідуються, і землю мають повернути. Але це непроста справа. Ми передали матеріали у правоохоронні органи. Ми розуміємо, що на правосуддя підуть роки. Але вже зараз ми викладемо дані у відкритий доступ, щоб люди могли бачити, де і кому належать землі», — пообіцяв він.

Він підкреслив, що землі, які незаконно опинилися у приватних руках, мають відійти територіальним громадам.

«Сьогодні українці звертаються в Держгеокадастр, але нам нема чого передавати. Якби те, що ми робимо зараз, зробили 10–15 років тому, у нас був зовсім інший баланс земель комунальної та державної власності», — зазначив міністр.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *