Главная / АГРОПРАВО / Активний розвиток сільського господарства прискорює зміни клімату

Активний розвиток сільського господарства прискорює зміни клімату

Організація об’єднаних націй опублікувала доповідь про зростаючу шкоду від сільськогосподарського виробництва. За оцінкою експертів, на ферми, скотарські господарства і плантації доводиться більше третини викидів вуглекислого газу в атмосферу, що призводить до сильних засух і підвищенню температури, пише “Агро-Центр”.

Населення Землі постійно зростає – це призводить до зростання потреб в їжі. При цьому збільшення поголів’я худоби – не вихід: у 2011 році Продовольча і сільськогосподарська організація ООН заявляла, що на скотарство доводиться 39% від тих забруднень, що виробляє сільське господарство.

Картопляний бізнес найбільш виграшна ніша для виробників та переробників

З того часу ситуація кардинально не змінилася, йдеться в доповіді Міжурядової групи ООН зі зміни клімату. На сільське господарство досі доводиться більше третини всіх викидів вуглекислого газу. Для порівняння, на промисловість, транспорт і електростанції разом узяті припадає близько 60% викидів.

Збільшення озонового шару після промислової революції, яке посилює глобальне потепління, призвело до більш частих, тривалих і сильних засух в більшій частині світу, в тому числі в Середземномор’ї, деяких частинах Азії, Південної Америки і більшій частині Африки.

У звіті перераховані деякі пропозиції про те, що люди можуть зробити, щоб змінити ситуацію — в першу чергу, скоротити споживання м’яса і харчові відходи.

Краще – за кордон: майже всі органічні продукти вивозять з України

За оцінками вчених з 50 країн, які брали участь в підготовці доповіді, понад 25% від загального обсягу виробництва продуктів харчування щорічно викидається, а розкладання органічних відходів становить до 10% викидів парникових газів. Викидання продуктів тільки збільшує попит на продукти харчування, що, в свою чергу, збільшує сільськогосподарське виробництво.

Раніше ООН опублікувала доповідь, в якому говорилося, що зміни клімату можуть призвести до бідності кількох мільйонів людей, відмови від демократії і прав людини, а в кінцевому підсумку — до сегрегації багатих і бідних, “кліматичному апартеїду”.

Слизький бізнес: скільки заробляють на равликових фермах

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Каннабидиол — активное вещество конопли

Каннабидиол — активное вещество конопли

Каннабидиол — активное вещество конопли Исследование показало, что каннабидиол — активное вещество конопли — эффективен в отношении грамположительных ...

David Montgomery Womens Jersey