Українська земля для українців: стало відомо коли запрацює ринок землі (відео)

Сьогодні, 19 вересня, відбулася відкрита прес-конференція “Земля як фактор розвитку українського села”. В ході зустрічі Президент України Володимир Зеленський розповів, як та коли працюватиме ринок землі в Україні, пише “Агро-Центр”.

Володимир Зеленський у ході прес-конференції наголосив, що земля — це власність громадян то вони мають повноцінне право власності на свою рідну землю.

Президент пропонує модель відкритого ринку землі, яка передбачає її купівлю або продаж тільки українським громадянам й українським компаніям.

З квітня виробників харчів перевірятимуть без попереджень

“Перше й головне — земля належить українцям. У моделі, яку пропонуємо ми з урядом, купувати або продавати землю зможуть тільки українські громадяни та українські компанії. Земля – це власність громадян і у них, нарешті має з’явитися не гібридне, а повноцінне право власності на свою рідну землю. Це право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю землею, інакше – починається Радянський Союз, починається совок, коли ми, громадяни, нібито отримали свої квартири, але не могли їх продавати легально, і це неправильно. В результаті з’явилися незаконні сірі схеми та махінації. те саме зараз у нас відбувається із землею”,

— наголосив президент.

“Ми відриваємо ринок землі не одразу. Ми думали зробити це з 1 липня наступного року. Проте, потім проконсультувалася і вирішили, що робити це влітку не дуже добра ідея. Тому, зараз та модель, яку ми пропонуємо, передбачає відкриття ринку з 1 жовтня наступного року”,

— сказав прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

В Україну заборонили ввозити польське м’ясо

Народний депутат України Дмитро Соломчук у своєму дописі на Фейсбук сторінці розповів, що не варто боятися перекупу української землі іноземцями, варто боятися “українських злочинців та спекуляцій”.

“Нам більше варто боятися українських злочинців та спекуляцій. Тому, пропоную, накласти додатковий податок на перепродаж землі. Потрібно все зробити, щоб першочергово землю купували українські фермери, працювати на ній, а ось холдингам напевно буде важче це зробити.”

— написав Дмитро Соломчук.

 

В Україні змінилися правила забою домашніх тварин

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.