Главная / ТВАРИННИЦТВО / Розроблено порядок використання антибіотиків у ветмедицині

Розроблено порядок використання антибіотиків у ветмедицині

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства розробило та оприлюднило для громадського обговорення проєкт наказу «Про затвердження Порядку використання протимікробних препаратів у ветеринарній медицині».

Про це йдеться у повідомленні міністерства.

«Документ визначає правила і умови застосування протимікробних препаратів у ветеринарній медицині, обов«язки осіб, які використовують антибіотики; перелік випадків, коли застосування антибіотиків є забороненим, а також заходи, спрямовані на зменшення використання протимікробних препаратів», — пояснюють у міністерстві.

Прийняття наказу забезпечить раціональне використання протимікробних препаратів у ветеринарній медицині, що сприятиме запобіганню виникнення такої проблеми, як стійкість мікроорганізмів до антибіотиків.

«Затвердження Порядку сприятиме упорядкуванню обігу і використання протимікробних препаратів, а також уникненню випадків необґрунтованого їх використання. Як наслідок — це позитивно вплине на здоров«я не лише тварин, але й людей», — зазначив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Сергій Глущенко.

З проєктом наказу можна ознайомитись за посиланням.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

В Україні піднімуть штрафи за порушення реєстрації сільгосптварин

В Україні піднімуть штрафи за порушення реєстрації сільгосптварин Тваринництво 12 квітня 2021. 08:00 4922 Комітет ...

David Montgomery Womens Jersey