Встановлено вимоги до виробництва ветпрепаратів

Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Вимог належної практики реалізації діючих речовини ветеринарних препаратів» (№ 1843 від 20 жовтня 2023 р.) зареєстрований в Міністерстві юстиції (№ 2176/41232 від 14 грудня 2023 року).

Про це говориться у повідомленні Мінагрополітики. 

«Прийнятий документ дасть можливість врегулювати практику застосування діючих речовин, які використовуються для виготовлення ветеринарних препаратів. Нормативно-правовий акт також містить вимоги до роботи персоналу, ведення документації, облаштування приміщень, наявності необхідного обладнання, постачання, повернення та самоперевірки. Крім цього,  відповідно до нових норм має бути в наявності інформація про дистриб’юторську діяльність постачальників діючих речовин ветеринарних препаратів з метою надання їх компетентному органу», — зазначили у міністерстві. 

Вказані вимоги дозволять операторам ринку гарантувати обіг тільки тих діючих речовини, які, зареєстровані відповідно до норм чинного законодавства, забезпечити умови їх зберігання, транспортування, виключити контамінацію.

«Нові норми гарантуватимуть вчасне виявлення дефектної продукції. Зокрема, буде впроваджена ефективна процедура відкликання діючих речовин», — додали у відомстві.

Наказ є євроінтеграційним і набирає чинності з дня офіційного опублікування та вводиться в дію одночасно з введенням в дію Закону України від 04 лютого 2021 року № 1206-IX «Про ветеринарну медицину».

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *