Збільшення поголів’я свиней до 20 млн забезпечить економіці 6 млрд євро доданої вартості

вартості />

Свинарство здатне стати значним внутрішнім ринком збуту для заблокованого українського зерна — 10 млн т замість 2 млн т зараз. А збільшення поголів’я свиней до 20 млн голів одночасного утримання, проти 5 млн голів до війни — забезпечить економіку України 6 млрд євро доданої вартості щороку,

У цьому переконані в Асоціації «Мʼясної галузі».

«Світове споживання свинини в світі зростає щороку, до 2030 року за прогнозом ОЕСР-ФАО приріст складе 16,5 млн т. Глобальна торгівля свининою потребує щороку додаткові 20 млн голів свиней. В Україні їх реально виростити і заробити на цьому, однак розвиток свинарства в Україні досі заблокований», — вважають у профільній асоціації.

Поспілкуватися з провідними експертами, учасниками ринку та дізнатися про актуальні тенденції, фінансові та технічні можливості як започаткувати новий або масштабувати діючий бізнес у свинарстві всі бажаючі зможуть на форумі «Зерно. Свині. М’ясо», який відбудеться 15 вересня у Києві.

Під час роботи форуму буде проведено дві сесії, панельна дискусія та круглий стіл, в рамках яких учасники зможуть послухати доповіді на актуальні питання розвитку зернового бізнесу, свинарства, м’ясного та м’ясопереробного бізнесу, розвиток експорту свинини та готової продукції, споживчі тренди м’ясної продукції, кормовиробництво, технології виробництва, якості продукції, законодавче регулювання тощо. 

Також, в рамках форуму відбудеться спеціалізована виставка «Swine & Meat Industry Expo-2023», де можна познайомитись з сучасними рішеннями від виробництва кормів, утримання та вирощування свиней до мʼясопереробки та торгівлі. Виставка буде працювати протягом всього дня форуму та слугуватиме гарним майданчиком для бізнес-перемовин. 

Детально ознайомитися з програмою, спікерами та умовами участі.

Реєстрація.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *