Тернопільщина планує побити минулорічні рекорди врожайності

Збір ранніх зернових стартував у різних регіонах України — за винятком окупованих територій. Жнива у розпалі і на Тернопільщині.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УкрАгроКонсалт.

Що б там не говорили, а російська агресія відчутно впливає на агробізнес і долю майбутнього врожаю. Агросектор — один із головних у країні, його роль складно переоцінити, адже зернові та олійні — це й наповнення внутрішнього ринку потрібними продуктами, а отже, жвава робота харчопрому, і приплив валютної виручки, яка надає потужну підтримку гривні.

За словами голови Тернопільської ОВА Володимира Труша, наші аграрії налаштовані позитивно.

«Цього року зерновими засіяли 442.6 га землі на території області, серед них пшениця, ячмінь, жито та інші.  Аграрії уже зібрали 250 тис. тонн зерна це 11% засіяних площ. На сьогодні фахівці відзначають високу врожайність й очікують на ліпші показники збору врожаю, ніж минулого року», — каже Володимир Труш.

Цьогорічні жнива пройдуть вдало там, де це можливо, впевнені фермери. Адже врожайність порівняно з минулим роком, ймовірно, буде кращою через те, що було вдвічі більше дощів у порівнянні з 2021-им. Загалом, агровиробники, які правильно застосували добрива, системи захисту рослин і всі технологічні прийоми, завдяки дощам, матимуть найкращий урожай порівняно з минулим роком.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *