Тренди на ринку зернових та олійних з 8 по 14 квітня

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період з 8 по 14 квітня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Українська універсальна біржа продовжує активно працювати на аграрному ринку та пропонує новий рівень сервісу: організований ринок зернових та олійних – БІРЖОВІ ТОРГИ АГРОПРОДУКЦІЄЮ ВІД УУБ. З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Внутрішній ринок (Україна)

На ринку кукурудзи минулого тижня спостерігалися різноспрямовані тенденції, проте переважав висхідний ціновий тренд, підтриманий поточною хвилею попиту та сезонним скороченням пропозиції.

«У секторі пшениці на українському ринку ціни продовжували поступово зростати через обмежену пропозицію. Найбільш помітно дорожчала продовольча пшениця, попит на яку значно збільшився через вкрай низькі запаси. На ринку олійних, зокрема соняшника, зберігалася значна цінова нестабільність з тенденцією до зниження. Падіння вартості соняшникової олії на світовому ринку призвело до зниження цін на соняшник в Україні. Додатковий тиск на ціни чинить те, що більшість переробних підприємств вже забезпечені сировиною», – зазначають аналітики УУБ.

Зовнішній ринок (Чикаго)

У понеділок, 14 квітня, ф’ючерси на пшеницю знизилися через сприятливіші прогнози для посушливих південних рівнин США. Котирування кукурудзи також впали, а ціни на соєві боби демонстрували різноспрямовану динаміку.

«За даними World Weather, очікується поліпшення вологості ґрунту на рівнинах протягом найближчих тижнів. Прогнозується, що ураган принесе опади як у західні, так і у східні регіони під час великодніх свят. Підтримку цінам на соєві боби надав слабший американський долар, що призвело до зростання найближчих ф’ючерсів, а листопадовий контракт завершив торги з невеликим підвищенням», – додають аналітики УУБ.

Зовнішній ринок (Євронекст)

У понеділок, 14 квітня, травневі ф’ючерси на пшеницю на біржі Euronext закрилися зі зниженням. На це вплинули очікувані цього тижня дощі в регіонах Франції та Німеччини, які постраждали від посухи в березні та квітні, а також слабкий попит на експорт і побоювання щодо посилення дипломатичної напруженості між Францією та Алжиром, основним імпортером пшениці.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *