Збитки від пташиного грипу буде відшкодовувати держава

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення протиепізоотичних заходів.

Як говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства, йдеться про Постанову КМУ №616 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами КМУ від 23 квітня 2008 р. №413 і від 31 жовтня 2012 р. №1003, та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов КМУ».

«Зокрема, постановою, відповідно до вимог європейського законодавства, актуалізовано перелік хвороб тварин, заходи з профілактики, локалізації та, за необхідності, ліквідація хворих тварин за рахунок державного бюджету. Також передбачається відшкодування з держбюджету фізичним особам вартості птиці, знищеної під час здійснення протиепізоотичних заходів», — говориться у повідомленні. 

У міністерстві вважають, що реалізація положень зі здійснення профілактичних заходів дозволить забезпечити, зокрема, створення умов для розвитку галузей свинарства та птахівництва, нових робочих місць, збільшить надходження до бюджетів різних рівнів.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *