Главная / АГРОПРАВО / Сертифікація і техогляд авто в ОТК-СЕРВІС

Сертифікація і техогляд авто в ОТК-СЕРВІС

Сертифікація і техогляд авто в ОТК-СЕРВІС
Сертифікація і техогляд авто в ОТК-СЕРВІС

Сертифікація авто

Згідно з чинним законодавством, усі авто, які завезені із-за кордону на територію України, повинні мати сертифікат. Це документ, який підтверджує відповідність авто законодавчим нормам країни. сертифікація авто відбувається на обладнаних технічних станціях. ОТК – сервіс пропонує свої послуги та гарантує вигідні умови для автовласника. Сертифікація виконується протягом 1 доби та робиться «під ключ».

Наявність сертифіката – обов’язкова умова пересування в місті на власному транспортному засобу. Патрулі поліції, які щоденно курсують вулицями можуть перевірити документи та, в разі відсутності потрібних документів, можуть виникнути неприємності.

Як пройти сертифікацію та кому вона потрібна

Реєстрація авто завжди відбувається в МРЕО. Якщо імпортний транспортний засіб не має сертифіката, то його не зможуть поставити на облік. Те саме стосується сертифікатів, що було видано організаціями, які не надали гарантії такої можливості. ОТК – сервіс у Києві та Харкові має свої філіали та може засвідчити автовласника у тому, що реєстрація у МРЕО відбудеться без виникнення проблем.

До України останнім часом потрапляють багато автомобілів, що було випущено за її кордоном. Всі вони підлягають сертифікації. Країни походження різні: Німеччина, Латвія, Литва та ін. ОТК – сервіс виконує типові рішенні протягом доби. Подати заявку на проходження процедури можна телефоном, або через форму на сайті. Потрібно обрати місто (Київ або Харків), у якому мешкає автовласник.

Техогляд Київ

Кожен власник, що експлуатує авто у межах України, повинен слідкувати за його технічним станом. Необхідно регулярно проводити обов’язковий технічний контроль. Мережа лабораторій ОТК — сервіс пропонує свої послуги, для проходження контролю, на території всієї країни. Акредитовані станції можуть обслуговувати всі типи транспорту: легкові авто, вантажівки, пасажирські автобуси, та ін.

Якщо потрібно провести техогляд Київ, власник має зв’язатися з фахівцем станції телефоном, та записатися на зручний день та час. Те саме можна зробити через інтернет. Завдяки тому, що станції мають сучасне оснащення, технічний контроль не потребує багато часу та не завдає зайвий клопіт автовласнику. Зараз потрібно проводити огляд тільки тим авто, що знаходяться у переліку категорій: M1-М3, N1-N3, O1-O4, L1, L2, L3, L4, L5, L6, L7, M1G, M2G, M3G, N1G, N2G, N3G. Однак, найближчі зміни законодавства зобов’яжуть проводити техогляд усіх автовласників.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Каннабидиол — активное вещество конопли

Каннабидиол — активное вещество конопли

Каннабидиол — активное вещество конопли Исследование показало, что каннабидиол — активное вещество конопли — эффективен в отношении грамположительных ...

David Montgomery Womens Jersey