Закупівельні ціни на свинину знизилися до 50 грн/кг

Темпи зниження цін на ринку живця у середині січня уповільнюються.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України».

У другій половині січня більшість товарних партій кондиційного живця свиней в усіх регіонах закуповували по 50-54 грн/кг. Середньозважена ціна цього тижня склала 51,8 грн/кг, що на 6,9% нижче, ніж тижнем раніше. Водночас у кінці першої декади місяця тижневе послаблення цін перевищувало 9%, відзначають аналітики.

«Хоча торги минулого тижня були напруженими, і тиск на ціни закупівлі залишався на високому рівні, постачальники живця відзначили деяку активізацію серед заготівельників. Останні жвавіше цікавилися наявними обсягами до реалізації, старі контрагенти намагалися відновити співпрацю, подекуди надходили дзвінки від нових. Відвантаження заброньованих партій у більшості свиногосподарств цього тижня йшли без збоїв та переносів», — зазначається у повідомленні. 

Низка представників м’ясопереробної галузі побачили, що реалізація демонструє перші ознаки відновлення після затишшя першої половини місяця, а частина з них вважає, що перебіг торгівлі на початку року відповідає традиційним сезонним трендам. З огляду на це, заготівельники не очікують, що послаблення цін продовжуватиметься, а окремі передбачають їх відновлення.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *